Reference

Mohu jen doporučit. Angličtina s Paulou naplnila, resp. překročila má očekávání. Měla jsem spousty lektorů a Paula je skutečně nejlepší lektorkou. Angličtina je zábavná, Paula je vždy perfektně připravená a je na ní vidět, že jí její práce baví a naplňuje, a to se na výsledcích musí vždy projevit.

Marie

Hned na počátku synovy školní docházky nám bylo jasné, že ZŠ naše dítě anglicky nenaučí a my musíme aktivně hledat kvalitního učitele. Hledali jsme dlouho, ale nakonec našli - Paulu. Zatímco synovi vrstevníci začínali s angličtinou ve třetí třídě, on měl s Paulou angličtinu od prvního ročníku. S manželem jsme moc nevěřili výrazným pokrokům a šlo nám především o to, aby se syn s jazykem seznámil, řeč správně naposlouchal a získal k cizímu jazyku pěkný vztah. Realita předčila veškerá naše očekávání. Po dvou letech angličtiny s Paulou jsme se rozhodli, že syna v zahraničí zapíšeme do anglické školy. Dnes je synovi 11 let, studuje na ISF International school of Florence a my ani na moment nepochybujeme o tom, že největší zásluhu na tom má právě jeho první učitelka angličtiny. Jsem ráda, že žijeme v době internetu a můžeme pokračovat v soukromých konzultacích přes Skype.

Kateřina

Je to super. Jedna hodina s lektorkou připraví kluky na tři hodiny angličtiny ve škole. Učí se podle školní učebnice a vždy mají připravené i další materiály na procvičení. Jsem velmi spokojená a vřele doporučuji.

Irena

Děkuji Paule za úžasné hodiny angličtiny. Vyzkoušela jsem Callanovu metodu, což je podle mě velmi efektivní výukový systém pro začátek. Myslím, že jsem se hodně rozmluvila a naučila se automaticky principy sestavování vět, tak abych o skladbě nemusela dlouho přemýšlet. Lekce Aj s Paulou je jako příjemné posezení u kávy s kamarádkou, i když jsme každá v jiném městě a hovoříme spolu přes Skype.

Renata

K Paule chodím na Angličtinu Callanovou metódou, odporúčam nie len metódu ale aj Paulu, celá hodina je v nepretržitej komunikácii, maká nie len študent ale aj lektor, zopakovanie učiva a následne sa preberajú nové veci, veľký doraz na výslovnosť, poskytnutie všetkého materiálu ako aj názorných pomôcok...ak chceš naplno využiť čas venovaný angličtine tak choď do toho s Callanom a určite s Paulou...z mojej strany veľká spokojnosť!!!

Martina

Výborná nejen jako paní učitelka, ale i člověk. Vždy je velmi důkladně připravená. Je milá, ochotná, přizpůsobivá, vše krásně, efektivně a srozumitelně vysvětlí a naučí. Jejím hodinám není co vytknout a jsou vhodné pro děti i dospělé, kteréhokoliv věku. Výborně připraví i na certifikát FCE a CAE. Rozhodně doporučuji.

Kristýna

Nejlepší doučovatelka na angličtinu, kterou jsem měla a to jsem jich měla celkem dost. Už na první hodině bylo poznat, že Paula ví jak učit a že ji angličtina opravdu baví. Z počátku jsme hráli různé hry a dělali komunikační cvičení, pak už zaleželo jenom na mě, co chci procvičit nebo udělat. Vždy pro mě měla připravenou gramatiku, cvičení a další podklady. Můžu upřímně říct, že díky angličtině s Paulou jsem letos hravě zvládla maturitu na jedničku. Vypracovala se mnou všechny maturitní otázky a připravila mne i na to jak to během maturity může a bude probíhat. Někdy to bylo se mnou velmi náročně, protože jsem měla připravených tolik dotazů, ale vždy jsme všechno stihli.

Míša